Пропонуєм Вам, купити металопластикові вікна та двері від виробника в м. Львів. Купуючи вікна без посередників Ви отримуєте високу якість за нижчу ціну. Пропонуємо широкий діапазон цін на вікна у львові - від дешевих вікон для промислових будівель, до елітних вікон для приватних осель.

 kbe logologo wdslogo trio

Маючи змогу компонувати  складові вікон:

  • металопластикові профіля різних виробників ( українські, німецькі)
  • кількість камер в пластиковому профіл
  • фурнітуру (німецьку Siegenia Favorit чи турецьку Vorne)
  • великий вибір склопакетів (однокамерні, двокамерні, енергозберігаючі, тощо)

Ви отримаєте саме те вікно яке Вам потрібне.

kbes

wdss

trios

 

Заміри вікон безкоштовні.

Детальніше з профілями та цінами можна ознайомитися на www.ppesko.com.ua.

Консультації та прорахунок ціни вікон за телефонами:

241-98-61¦ 241-98-66

067-340-36-49 ¦ 050-315-91-82

надсилайте свої розміри вікон на Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.">Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

logo

дізнатися ціни та купити металопластикові та алюмінієві вікна львів

Що таке склопакет?

Склопакет - це частина металопластикового вікна, яку при потребі можна замінити, не знімаючи саме вікно. Склопакет - це два або більше скла, спеціальним чином з'єднаних між собою.

Заміна розбитого склопакету

В першу чергу необхідно визначити тип існуючого склопакету  - його товщину (стандартна товщина - 24 мм, але часто зустрічаються і 22, 28, 32 мм), скло яке там використовувалось (тоноване, ламіноване, енергозберігаюче, тощо...) та кількість камер в склопакеті - одно чи двокамерне.

Після цього необхідно зняти розміри та виготовити новий склопакет. Якщо в старому склопакеті було використане якесь специфічне скло, його можна використати при виготовленні нового склопакету.

uvaga Увага!!!. Якщо Вам пропонують виконати ремонт склопакету "на місці" - привезти до вас додому нове скло, розібрати розбитий склопакет і на місці замінити скло, заклеївши його герметиком - відмовляйтесь від таких робіт. Справа в тому, що в дистанційній рамці (сріблястих пластинах між склами) засипаний порошок - силікогель, котрий висушує повітря. За той час, що склопакет стояв розбитим, він, швидш за все, набрав вологості з повітря, і при встановленні нового скла, через деякий час, в середині склопакеті може зявитися волога. Краще одразу замовити виготовлення нового склопакету.

Три етапи заміни розбитого склопакету

1

2

3

 Телефонний дзвінок консультанту для виклику майстра  Приїзд майстра для визначення типу скла та зняття розмірів  Приїзд майстра з новим склопакетом та встановлення його на місце розбитого

Якщо Ви вже міняєте розбитий склопакет, то краще зразу замовляти не звичайний а енергозберігаючий склопакет, який має кращі теплові характеристики.

Самостійна заміна склопакету

Якщо Ви вирішили самостійно замінити склопакет, то перш за все його треба заміряти. Краще це виконати знявши старий склопакет. Заміряти потрібно ширину, висоту, та товщину склопакета. Щоб зняти склопакет, потрібно витягнути штапіки. Для цього треба взяти жорсткий ніж, або шпатель та вставити його в щілину між штапіком та профілем рам або створки. Тоді слід підважити штапік, щоб він вискочив з свого пазу. Склопакет в рамі чи створці повинен стояти на регулюючих пластикових пластинах. Якщо це глуха частина вікна, то регулюючі пластини можуть стояти внизу віна, якщо ж це стулка, то регулюючі пластини ставлять по двом кутам (в нижній частині вікна зі сторони петлі, та верхній частині склопакету (по діагоналі від нижньої петлі)) з відступом 10см.

uvaga Якщо Ви самостійно робите заміну склопакету в створці, Ви можете порушити геометрію створки і вікно після цього може перестати закриватися або відкриватися, або може з'явитися продування вікна.

Якщо Ви не впевнені що зможете виконати ремонт вікна своїми руками - краще зверніться в наш сервісний центр по ремонту вікон.

 

Недоліки металопластикових вікон найбільше проявляються зимою. Холод, через нещільно закриті вікна чи двері, потрапляє в квартиру та охолоджує її, що призводить до збільшення рахунків за опалення. Коли з вікна чи балконних дверей дує холодом, це перша ознака, що вікна потребують регулювання.

Регулювання прижиму створки

Можна спробувати відрегулювати самостійно підкрутивши за допомогою шестигранника ексцентрик на фурнітурі, виставивши його положення найбільшого прижиму створки.

Буває, "дує" з тієї частини вікна чи дверей, де немає ексцентрика, тоді Вам однозначно необхідно викликати майстра. Він може або доставити додаткові елементи фурнітури або, якщо це можливо, відрегулювати вікно, відновивши геометрію створки.

 

Всі елементи фурнітури пластикового вікна необхідно оберігати від забруднення чи пошкодження. Бажано хоча б раз в рік змащувати віконну фурнітуру нейтральним маслом або технічним жиром.

УВАГА!. При змащуванні не можна використовувати речовини, в складі яких є кислоти або смоли.

Якщо нема спеціальних засобів, змащувати можна маслом для швейних машин, силіконовою змазкою, машинним маслом без добавок та присадок. Перед початком змащування, слід витерти пил, та інше сміття з фурнітури, в іншому випадку, ви можете досягти ще гіршого стану ніж до змащування.

Часто на пластикових вікнах, в холодну пору року, з внутрішньої сторони вікна, з'являють краплі води, котрі стікають на підвіконник - кажуть що вікна плачуть. Чому виникає таке явище і чому в холодну пору року?

Причиною появи крапель води на пластиковому чи дерев'яному вікні є різкий перепед температури між вулицею і квартирою. В теплому повітрі квартири міститься волога, котра попадаючи на холодну поверхню конденсується та перетворюється на воду. Деколи цієї води настільки багато що вона спричиняє появу грибка. Як правило, найхолоднішою точкою в приміщенні є вікно, а саме склопакет.

Якщо раптом, Ви помітили продування Ваших пластикових вікон, то причин цьому може бути багато: від послаблення прижиму фурнітури до зміни геометрії створки. В кожному конкретному випадку причини можуть бути різними.

Перш за все необхідно знайти звідки дійсно дує. Продувати може з відкосів, з підвіконника та через нещільне прилягання стулки вікна до рами. Якщо продуває через підвіконник або відкоси, це швидш за все через неправильний монтаж або невчасну подальшу обробку монтажної піни, тощо. Якщо ж дує таки з вікон, Ви можете самостійно спробувати їх відрегулювати або замовити виклик спеціаліста, який проведе повний комплекс ремонтно-регулюючих робіт.